כיל מאמצת את אלוף השחייה מהנגב גיא ברנע

במסגרת האימוץ גיא יקיים פעילות לילדי המועדוניות בהן פועלת כיל ויעניק להם כלים להתמודדות תוך שימוש בערכים של ספורטאי אולימפי

כיל הודיעה כי תעניק חסות לשחיין הישראלי גיא ברנע במסגרת שיתוף פעולה ראשון וייחודי בו ברנע יקיים פעילות בקהילה במסגרת פרויקט המועדוניות של כיל. ברנע הוא יליד הנגב, שחיין אולימפי, שיאן ואלוף ישראל ב 50 ו 100 מטר גב. ברנע ייצג את ישראל במשחקים האולימפיים (חצי גמר בבייג'ינג 2008) וייצג את ישראל בכ- 8 אליפויות עולם. בשתי אליפויות העולם האחרונות העפיל לגמר ב- 50 גב. זכה 3 פעמים במדליות באליפות אירופה (2 ארד ו1 כסף) וזכה פעמיים במדליות באוניברסיאדה (ארד וכסף). גיא למד ושחה באוניברסיטת ברקלי שבקליפורניה, שם זכה בתואר אלוף ארה"ב עם הקבוצה בשנתו האחרונה כקפטן הקבוצה. השנה הוא מתכונן לאליפות אירופה בברלין ובשנה הבאה יתמודד באליפות העולם בקזאן, שם יתחרה כניסיון ראשון בקריטריון האולימפי.

שיתוף הפעולה בין כיל לברנע הוא ייחודי וחדשני, וכולל פעילויות שברנע יערוך עם ילדי המועדוניות שכיל מאמצת בנגב. במסגרת הפעילות יעלו נושאים כמו הצבת מטרות, פיתוח הרגלים מקדמים, התמודדות עם אכזבות, ועוד. מדובר במודל שיתוף פעולה מיוחד כיוון שהוא עושה שימוש בערכים שספורטאי אולימפי מייצג ויכול לתרום לדור הצעיר.
גיא ברנע אמר; "אני שמח ומתרגש להצטרף למשפחת כיל, שמייצגת ערכים רבים שאני מזוהה איתם, ובנויה מאנשים איכותיים שרוצים לתרום בחזרה לקהילה. אני גאה שחברה כזו מאמינה בי ובחרה לאמץ אותי ולתמוך בי לאורך האתגרים שמצפים לי בשנה הקרובה. בחרנו במודל שיתוף פעולה ייחודי שבו גם אני יכול לתרום לקהילה באמצעות כלים שימושיים שלמדתי במהלך הקריירה ואני חושב שכל אחד בגיל צעיר יכול להשתמש בהם, לא משנה באיזה תחום. אני מקווה שעוד חברות ילכו בעקבות כיל ושעוד ספורטאים אולימפיים יקבלו חסות דומה ויתרמו מעצמם בדרך כזו או אחרת".
דני חן, משנה למנכ"ל כיל, יחסי החוץ של התאגיד; "עולם הערכים של כיל ושל גיא דומה מאוד; כמו גיא, גם כיל היא חלק מהנגב וחשוב לנו לתמוך בגיא שהחדשנות, ההתמדה, המקצועיות והשגת היעדים, הם נר לרגליו. גיא הוא ספורטאי ששואף קדימה ואנחנו גאים לסייע לו בדרכו להצלחות נוספות. אני בטוח שנוכל ללמוד אחד מהשני כך שגם אנחנו, גם גיא וגם ילדי 50 המועדוניות שאנו מאמצים במשך שנים, נרוויח. ההצלחה של גיא היא ההצלחה של כיל".
בתמונה: דני חן משנה למנכ"ל כיל, יחסי החוץ של התאגיד וגיא ברנע (צילום: נטלי קדוש כהן)

הגיבו כאן


(לא יפורסם)