אלפים הגיעו להפנינג ימבה מלח בפסח 2013

מפעלי ים המלח המשיכו השנה את המסורת וארחו אלפי מבקרים במהלך חול המועד פסח בהפנינג ימבה מלח, לחוויית משפחות סוחפת ובלתי נשכחת בים המלח.

אלפי מבקרים הגיעו גם השנה להפנינג ימבה מלח שנערך במהלך חול המועד פסח, ונהנו מפעילות סוחפת וחווייתית לכל המשפחה. ההפנינג נמשך שישה ימים, במהלכו הגיעו ליהנות מהפעילות משפחות שביקרו באזור. המבקרים נהנו משלל פעילויות יצירה והעשרה, כחלק מההפנינג השנתי של מפעלי ים המלח.

אז מה התרחש? הפעילות המבוקשת ביותר מבין שלל האטרקציות שהציע ההפנינג הייתה סיור מרתק ומעשיר במתחם מפעלי ים המלח, ממנו נהנו רבים מהמבקרים בימבה מלח. בנוסף, רבים נהנו מפעילות ייחודית שעיקרה שיחות עם שחקנים המגלמים את דמויותיהם ההיסטוריות של הרצל, בן-גוריון ובני דור המייסדים, שהתעוררו מקיפאונם כדי לספר את הסיפור המופלא של ים המלח והמפעלים.

הילדים שהגיעו להפנינג נהנו גם מפינות יצירה, בהן סדנה לקישוט וצביעה של מלחיות וסדנה ליצירת כלי חימר מחומרי הסביבה. קיר זכוכית ענק אפשר תצפית מרהיבה אל המפעלים, בשילוב קירות מידע חווייתיים על הפעילות התעשייתית, על המוצרים ועל אזור ים המלח. כמו כן, הוצגו סרטים, תמונות צילומי ארכיון וכל הסיפורים המרתקים שמאחורי ההתיישבות והקמת המפעלים בחבל הארץ הנידח.

נשמח לראותכם מצטרפים אלינו גם בחגים הבאים ובכלל – אנחנו ממשיכים לפתוח את שערינו לקהל הרחב במהלך השנה, ולספר את הסיפור החשוב של מפעלי ים המלח.

הגיבו כאן


(לא יפורסם)